O kancelarii

Kancelaria Adwokacka  z siedzibą we Wrocławiu świadczy wysokiej jakości usługi, dostosowane do potrzeb Klienta indywidualnego i biznesowego. Budowane z nim relacje oparte są na partnerstwie, dyskrecji, zrozumieniu i zaufaniu. Jeśli poszukujesz doświadczonego, dostępnego prawnika, zaangażowanego w Twoją sprawę, to dobrze trafiłeś.

Kancelaria Adwokacka Michał Hajduk, Wrocław ul. Krawiecka 3 lok. 14  tel. 601 153 747

Kancelaria obsługuje sprawy Klientów z terenu całego województwa dolnośląskiego oraz opolskiego, a w szczególności z miast: Wrocław, Opole, Nysa, Strzelce Opolskie, Świdnica, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Dzierżoniów, Lubin, Kłodzko, Strzelin, Wałbrzych, Lubin, Środa Śląska, Bielawa, Pieszyce, Milicz, Wołów, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Legnica.

Obszary prowadzonej praktyki

Oferta Kancelarii Adwokackiej kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Doradztwo prawne prowadzone jest głównie z zakresu:

 • prawa upadłościowego (upadłość przedsiębiorstw i konsumencka)
 • prawa wekslowego
 • obsługi przedsiębiorstw
 • spraw związanych z nieruchomościami komercyjnymi i niekomercyjnymi (najem, kupno, sprzedaż, dzierżawa itp.)
 • prawa pracy
 • prawa rodzinnego
 • prawa spadkowego
 • prawa własności intelektualnej

W ramach świadczonych usług adwokat przede wszystkim sporządza i analizuje dokumenty, przygotowuje opinie prawne, reprezentuje Klientów przed sądami i organami administracji publicznej i bierze udział w negocjacjach.

Szczególne miejsce w działalności Kancelarii zajmuje świadczenie pomocy Polakom przebywającym za granicą – otrzymują oni pomoc w uporządkowaniu spraw w kraju (m.in. sprawy majątkowe, spadkowe i rodzinne).

Wiarygodność i zaufanie

W Kancelarii stawia się na budowanie stałych relacji z Klientem, opartych na zaufaniu. Dlatego zachowane są standardy jakości usług oraz etyki adwokackiej. Korzystając z usług Kancelarii Adwokackiej, Klient ma gwarancję poufności wszelkich udzielonych informacji oraz powierzonych dokumentów. Ponadto jest na bieżąco informowany o stanie sprawy – ma poczucie bezpieczeństwa i pewność pełnego zaangażowania adwokata.

Wynagrodzenie

Klient może wybrać dogodny system ustalania honorarium. Dlatego Kancelaria oferuje kilka sposobów rozliczeń. Ponadto istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Więcej informacji znajduje się w dziale Wynagrodzenie.

Nowoczesna Kancelaria

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria udostępniła możliwość uzyskania porady prawnej bez wychodzenia z domu – poprzez formularz on-line.

W celu zapewnienia naszym Klientom jak najszerszego kontaktu i dzielenia się wiedzą, prawnik dostępny jest również na najpopularniejszych serwisach społecznościowych i w blogosferze.

 • Facebook – Kancelaria Adwokacka Michał Hajduk,
 • Google+ – Kancelaria Adwokacka Michał Hajduk
 • Twitter – eKancelaria