Jakość usług

W mojej kancelarii najważniejszy jest Klient. Dlatego dbam o wysoki standard świadczonych przez kancelarię usług. Chcę byś wiedział, że powierzyłeś swoje sprawy odpowiedniej osobie.

 

Dostępnośćterminowosc

Bardzo ważne jest dla mnie, aby moi Klienci mieli szybki dostęp do pomocy prawnika. Dlatego, poza stałymi godzinami pracy mojej Kancelarii, w pilnych sprawach możesz umówić się na spotkanie w innym terminie – także w weekendy. Aby ułatwić Ci dostęp do moich usług, oprócz spotkania w kancelarii, oferuję porady udzielane telefonicznie i poprzez Skype. Na zapytania odpowiadam również przez Internet – w tym celu wystarczy, że skorzystasz z dostępnego na stronie formularza.

 

platnosci

Przejrzyste zasady współpracy

Dbam o Twój komfort na każdym etapie prowadzonej sprawy – na bieżąco jesteś informowany o postępach i możliwych kosztach. Ponadto masz możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie systemu ustalania honorarium. Na przykład wynagrodzenie może być wyliczone z góry lub na podstawie rozliczeń godzinowych. Ponadto istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Więcej informacji znajdziesz w dziale Wynagrodzenie.

 

profesjonalizm

Profesjonalizm

Powierzasz swoje sprawy profesjonalnemu adwokatowi, z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach. Usługi dopasowane są do Twoich potrzeb i możliwości. Masz gwarancję dyskrecji oraz pełnego zaangażowania w Twoją sprawę.

 

dodatkowe_uslugi

Dodatkowe usługi

Rozszerzając swoją ofertę, głównie na potrzeby przedsiębiorców, organizuję i przeprowadzam szkolenia. Obejmują one zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa wekslowego i administracyjnego.